Akční úroková sazba ve výši 2,29 procenta, a navíc bez poplatků za zpracování úvěru a ocenění nemovitosti. Tahle mimořádná nabídka platí pro Hypoúvěr až do konce září.
Při pohledu do aktuálního přehledu úrokových sazeb hypotečních bank nazvaného Hypoindex je zřejmé, že Modrá pyramida svou zářijovou akcí připravila klientům opravdu mimořádné podmínky. Vezmeme-li navíc v potaz, že Hypoúvěr lze do výše 80 procent hodnoty zastavené nemovitosti získat v rámci akční nabídky bez poplatků za zpracování úvěru a za ocenění nemovitosti, tak je akční nabídka skutečně výjimečná.

Nabídka platí při podání žádosti do 30. 9. 2019.

Už od roku 2005

Hypoúvěr uvedla Modrá pyramida na trh jako první ze stavebních spořitelen, a to už v březnu 2005. Za uplynulých 10 let poskytla přes 40 000 Hypoúvěrů v objemu 67 miliard Kč – jen za letošní první pololetí to bylo 3,6 miliardy Kč. V průměru si klienti půjčili Hypoúvěr ve výši 2,2 milionu Kč.

Podobně jako hypotéka je i Hypoúvěr zajištěný nemovitostí, s dobou splatnosti až 30 let a klient si může vybrat z mnoha možností délky fixace úrokové sazby.

Sdílet článek